Морпіхам і морякам ВМС США море тепер вище коліна

Морпіхам і морякам ВМС США море тепер вище коліна

Керівництво ВМС США вирішило зробити обов’язковим тест за допомогою алкогольно-респіраторної трубки для всіх морських піхотинців і матросів, що вступають на бойове чергування, перебуваючи на кораблях і субмаринах, як заявив нещодавно міністр військово-морських сил Рей Мебус в своєму зверненні до військовослужбовців.

Морпіхам і морякам ВМС США море тепер вище коліна

Тестування є частиною багатовекторної програми, покликаної пропагувати здоровий спосіб життя серед моряків. Основний акцент робиться на споживанні їжі, насиченою поживними речовинами, відповідальне ставлення до алкоголю і нетерпимості до наркотиків. Також в рамках проекту будуть порушені такі питання, як фізична підготовка, запобігання самогубств, фінансове планування, підготовка до сімейного життя.

Не тільки матроси на посаді зобов’язані будуть проходити тест на наявність в крові алкоголю, також будуть проводитися вибіркові перевірки з метою «знизити кількість інцидентів, що мають відношення до алкоголю, в результаті яких може обірватися чиясь кар’єра, а часом і життя».

«Мета такої ініціативи полягає не в покаранні винних, а в наданні відповідної допомоги. Ми хочемо допомогти морякам і піхотинцям зробити правильний вибір, перш, ніж трапитися непоправне »- сказав Мабус, перебуваючи на борту військового корабля USS Bataan в Норфолку, штат Вайомінг. Мова міністра транслювалася за допомогою потокового відео інтернет сайтами американського флоту і телевізійними каналами.

За словами Мабус, завдання проекту — максимізувати боєготовність, фізичну форму і безпеку.
«Коли час служби моряка або піхотинця добігає кінця, незалежно від того прослужив він 4 або 40 років, ми хочемо, щоб ваша продуктивна життя тривало, і щоб ви залишали службу, перебуваючи в доброму здоров’ї, більш підготовленими і більш освіченими, ніж до вступу до лав ВМС ».
Протягом року на кораблях буде встановлена апаратура для проведення тестів на алкоголь. Також, починаючи з квітня, в Корпусі морської піхоти будуть влаштовуватися вибіркове тестування серед певних підрозділів.

Згідно з повідомленнями Федерального новинного радіо, тест на вміст алкоголю в організмі носить некарательной характер і є юридично допустимої заходом, покликаним проінформувати командування суден про можливі наслідки, якими загрожує вживання алкоголю.

Рішення про широке застосування тестування, як повідомляється, було прийнято після того, як ця ініціатива привела до бажаних результатів серед тихоокеанських підводників, де після ініціювання такої програми нещасні випадки, пов’язані з алкоголем, скоротилися на 45%. Під час обговорення такої програми, офіційні особи, що представляють ВМФ США, відзначали і скорочення кількості неполадок на судах, що став, на їхню думку, прямим результатом тестування.

Федеральне радіо повідомляє, що, згідно зі статистикою, зараз приблизно до 180 матросам щомісяця застосовуються стягнення через перебування на борту суден в стані алкогольного сп’яніння.

Командування флоту вирішило впровадити і практику аналізу сечі на вміст хімічних компонентів, таких, наприклад, як синтетична марихуана, також відома, як «спайс». У доступному для огляду майбутньому обов’язкове штатний тестування буде прописано в контракті моряка, до тих пір, поки обладнання лабораторії по виявленню наркотичних коштів не встановлять на кораблях. Минулого місяця Лабораторія ВМФ, яка проводить аналізи на наявність в крові наркотиків, оголосила про свої плани розширити тестування на наявність рецептурних нарковмісних препаратів в крові моряків, щоб припинити зловживання цими речовинами.

Всі позитивні результати наркологічного тестування будуть надсилатися Службі кримінальних розслідувань ВМС, а дії тих осіб, чиї аналізи дадуть позитивні результати, або в тому випадку, якщо їх викриють в зберіганні наркотиків, будуть кваліфікуватися згідно із законами Уніфікованого військового кодексу.
«У нас є професійні і також моральні зобов’язання, керуючись ними, ми повинні керувати, навчати, екіпірувати і мотивувати» — сказав начальник штабу ВМС адмірал Джонатан Грінерт.

Морпіхам і морякам ВМС США море тепер вище коліна

Роблячи акцент на фізичній підготовці, згідно з принципом «в здоровому тілі здоровий дух», флот також має намір повсюдно впроваджувати програму «Fueled to Fight», мета якої полягає в поширенні «стратегії поживної їжі» для поліпшення результатів.
Також ВМС мають намір стати тією установою, кожен службовець якого добровільно б відмовився від куріння. Морякам будуть пропонуватися різні стимулюючі засоби, щоб допомогти в цьому.

Командування ВМС заявляє про те, що ступінь безпеки за останній рік значно зросла, однак нова програма також покликана спонукати моряків і піхотинців «використовувати ті ж навички зменшення ризику в цивільному житті».

«Кожен лідер повинен докладати певних зусиль для запобігання безрозсудного поведінки, оскільки це завдає шкоди здоров’ю, безпеці і боєготовності збройних сил — сказав генерал Джеймс Ф. Еймос, командувач Корпусом морської піхоти — Мінімізація ризику є однією з очевидних цілей при спробі виключити можливість безглуздою втрати життя і отримання травм, як на службі, так і в приватному житті ».

Морпіхам і морякам ВМС США море тепер вище коліна

Генерал, який очолює ВМС, також зазначив, що кожному військовослужбовцю слід «розраховувати на роботу в безпечному оточенні, вільному від небезпек і переслідувань, стикаючись з подібного роду небажаними явищами, необхідно використовувати доступні ресурси для негайного усунення проблеми».

Також планується заохочувати жінок дітородного віку залишатися на службі, а при народженні дитини матері надаватиметься 12-місячна відстрочка.
Керівництво флоту має намір організувати спеціальну службу, яка б займалася «залученням, навчанням і збереженням в армійських лавах найбільш талановитих чоловіків і жінок, які мають досвід і навички в різних областях».

«Ми хочемо, щоб наші військовослужбовці були готовими, придатними і здоровими, як в професійному сенсі, так і в приватному житті» — сказала прес-секретар флоту.