21 05 2015

Латвійського художника надихнули будки охоронців

Латвійського художника надихнули будки охоронців
Будинок охоронця за визначенням повинен нести в собі попередження і бути якоюсь фізичною репрезентацією ідеї про те, що якщо якійсь людині захочеться пройти далі, його чекає зустріч з сек'юріті, чия робота полягає в тому, щоб перегороджувати шлях людям із злочинними намірами.

Однак в об'єктиві камери латвійського фотохудожника Рейніс Хофманіса будівлі, в яких працюють охоронці, виглядають як клітки в зоопарку. Ці безглузді клаустрофобні коробки, в яких охоронці роблять записи у своїх журналах про переміщення по приватній власності. Саме цей момент самотності, коли охоронець фіксує те, що відбувається, і спробував відобразити художник для своєї серії, що отримала назву «Територія».

Друзі сайту: можливо вам потрібні потужні та якісні станки ruko, які ви можете купити за цілком прийнятними цінами!

Латвійського художника надихнули будки охоронців

«Ці темні і холодні місця, де ніхто не виявляє гостинності. Я зіткнувся з певного роду перешкодами [працюючи над проектом], і результат неможливо було передбачити заздалегідь »- пояснює Хофманіс.
Латвійського художника надихнули будки охоронців

Часом зйомка закінчувалася історією про життя охоронця, в інших випадках співробітники охорони воліли зберігати дистанцію. Охоронець знаходиться в прикордонній зоні між приватним і громадським простором. І Хофманіс в очах сек'юріті не те, щоб виглядав людиною, що збираються зробити щось протизаконне, але безумовно викликав підозру.
Латвійського художника надихнули будки охоронців

«Один з них, вийшовши з будки, погрожував розбити камеру. І він не визнав переконливими всі мої пояснення про те, що я не порушую межі приватної власності, перебуваючи на громадській території. Мені довелося піти, і повернувся я вже через кілька днів, коли в караульному приміщенні з'явився інший чоловік », - ділиться своїми враженнями Хофманіс.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария