21 05 2015

Латвійського художника надихнули будки охоронців

Латвійського художника надихнули будки охоронців
Будинок охоронця за визначенням повинен нести в собі попередження і бути якоюсь фізичною репрезентацією ідеї про те, що якщо якійсь людині захочеться пройти далі, його чекає зустріч з сек'юріті, чия робота полягає в тому, щоб перегороджувати шлях людям із злочинними намірами.

Однак в об'єктиві камери латвійського фотохудожника Рейніс Хофманіса будівлі, в яких працюють охоронці, виглядають як клітки в зоопарку. Ці безглузді клаустрофобні коробки, в яких охоронці роблять записи у своїх журналах про переміщення по приватній власності. Саме цей момент самотності, коли охоронець фіксує те, що відбувається, і спробував відобразити художник для своєї серії, що отримала назву «Територія».

Друзі сайту: можливо вам потрібні потужні та якісні станки ruko, які ви можете купити за цілком прийнятними цінами!

Латвійського художника надихнули будки охоронців

«Ці темні і холодні місця, де ніхто не виявляє гостинності. Я зіткнувся з певного роду перешкодами [працюючи над проектом], і результат неможливо було передбачити заздалегідь »- пояснює Хофманіс.
Латвійського художника надихнули будки охоронців

Часом зйомка закінчувалася історією про життя охоронця, в інших випадках співробітники охорони воліли зберігати дистанцію. Охоронець знаходиться в прикордонній зоні між приватним і громадським простором. І Хофманіс в очах сек'юріті не те, щоб виглядав людиною, що збираються зробити щось протизаконне, але безумовно викликав підозру.
Латвійського художника надихнули будки охоронців

«Один з них, вийшовши з будки, погрожував розбити камеру. І він не визнав переконливими всі мої пояснення про те, що я не порушую межі приватної власності, перебуваючи на громадській території. Мені довелося піти, і повернувся я вже через кілька днів, коли в караульному приміщенні з'явився інший чоловік », - ділиться своїми враженнями Хофманіс.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария