G4S намагається виграти тендер на охорону Ігор Британської співдружності у Глазго

G4S намагається виграти тендер на охорону Ігор Британської співдружності у Глазго
Представник прес-служби охоронної компанії G4S заявив, що за наявності п’ятитисячний персоналу на території Шотландії компанія є достатньо укомплектованої для того, щоб брати участь у тендері на забезпечення безпеки під час Ігор Співдружності, які пройдуть в 2014 році в Глазго.

«Ми вже працюємо на стадіонах Хемпден-Парк, Айброкс і на недавно побудованому Hydro Arena; у нас є необхідний досвід по частині охорони великих спортивних подій, — зазначив співробітник компанії. — І, будучи провайдером сервісу стюардів, ми беремо участь у цьому тендері».

Проте намір керуючих G4S роздобути цей контракт здивувало Кіта Веза, голови комісії МВС, яка здійснює підбір охоронних компаній для Ігор. Він твердо переконаний в тому, що G4S не слід допускати до участі в тендері.

Друзі сайту: на сторінці http://msm62.ru/katalog/kirpich.html ви можете придбати якісну та міцну цеглу за доступними цінами!

Вез проводив бесіду з директорами G4S після того, як компанія не надала необхідну кількість персоналу для лондонських Олімпійських ігор. Тоді, в 2012 році, виплативши компенсацію в розмірі 70 мільйонів фунтів стерлінгів, колишній гендиректор G4S Нік Бакклс сказав: «Ми несемо відповідальність за виниклі складнощі з наданням персоналу для Олімпіади. Але слід також враховувати, що загальна сума на охоронні послуги нашої компанії була істотно знижена, порівняно з сумами, прописаними в первісним контракті».

Організатори Глазго 2014 кажуть, що «намагаються надати підтримку поліції Шотландії та забезпечити проведення безпечних змагань». «Враховуючи уроки, витягнуті з минулих Ігор, тепер ми запропонували можливість участі широкого кола представників приватної охоронної індустрії, — йдеться в заяві організаторів. — Процес підбору охоронних служб триває. Компанії будуть оцінені по достоїнству, відповідно до існуючих вимог та процедур».

За безпеку заходу та розподіл бюджету всю відповідальність несе шотландська поліція. Її представники повідомили журналістам BBC Scotland, що «організаційна комісія і поліція Шотландії зараз зайняті вибором охоронних компаній».