Колишні військовослужбовці ідеально підходять для роботи в ПОП

Колишні військовослужбовці ідеально підходять для роботи в ПОП
Результати недавнього дослідження учасників британської Асоціації охоронної індустрії вказують на те, що приватна охорона може бути ідеальною сферою для колишніх військовослужбовців, що бажають продовжити свою кар’єру. 88,2% респондентів відповіли, що в організаціях, які вони представляють, вже працюють або раніше працювали відставні військові.

Безперервно розвивається охоронний сектор пропонує широкі можливості для фахівців, і 92.6% учасників дослідження вважають, що люди, які пройшли армійську службу, є придатними кандидатами для такої роботи.

У числі індивідуальних якостей, притаманних військовослужбовцям, опитані виділили дисципліну і обізнаність про загрози безпеки — ці властивості відзначили 59,1% і 22,7% респондентів відповідно. Мотивація і розуміння охоронної специфіки також опинилися в списку цінних якостей.

Під час обговорення конкретних областей, де можуть застосовуватися навички, отримані в армії, 100% респондентів висловилися, що професії охоронця і охоронця є найбільш підходящими. Примітно ще одна обставина: 100% опитаних вважають, що колишні військовослужбовці можуть успішно справлятися з організаторською роботою — 95,7% респондентам пост керівника якого-небудь відділу видається цілком доречним продовженням кар’єри військового. Серед інших підходящих професій згадувалися: інсталятор охоронного обладнання та оператор систем відеоспостереження, що, по мимо іншого, свідчить про різноманітність галузі приватної охорони.

Для персоналу охоронних компаній звичайним явищем є просування по службовій драбині, про що говорить представник асоціації Тревор Елліот, що складався в рядах Шотландського гвардійського полку в період 1977-1987 років. Після закінчення служби Тревор почав працювати в охоронному секторі на посаді керівника команди інструкторів в центрі стрілецької підготовки. Надалі він працював у службі охорони сім’ї короля Йорданії, потім став менеджером охоронної служби одного з торгових центрів.

У період 1990-1995 років Тревор займав різні управлінські посади, зокрема, працював начальником відділу, менеджером по контрактах, очолював відділ контрактів, після чого став директором філії національної охоронної компанії. Протягом наступних 15 років Тревор з колишньою регулярністю міняв пости в охоронних структурах, працюючи поперемінно в бухгалтерському відділі, відділі контрактів і генеральним менеджером, а потім отримав роботу в охоронній асоціації.

Також після відходу з армії, він проходив всілякі підготовчі курси, що сприяло придбанню додаткових професійних навичок.

«Коли в 1987-му році я звільнився з армії, переді мною стояв вибір: куди піти далі? І вибір на користь охоронної сфери, що надавала широкі кар’єрні можливості, здавався цілком логічним. Я дуже швидко усвідомив, що дисципліновано підходячи до роботи і намагаючись оволодіти новими навичками, зможу досягти успіху на «громадянці». Один з найбільш привабливих моментів даної сфери — безперервно видозмінюється особа охоронної індустрії, і я намагаюся бути готовим до нових викликів».