AlliedBarton Security Services: приватна поліція в місті Шарлотт

 

AlliedBarton Security Services: приватна поліція в місті Шарлотт

Базована в місті Коншохокен (штат Пенсільванія) AlliedBarton Security Services є найбільшою охоронною компанією на території США, якою володіють американські власники. З 1957 року цей ЧОП надає охоронний сервіс клієнтам з широкого кола галузей, включаючи комерційну нерухомість, фінансові установи, освіта, охорона здоров’я, житлові райони, торгові центри та інші комерційні організації. Після більше півстоліття з моменту заснування зараз штат AlliedBarton налічує понад 55 тисяч службовців і 120 офісів в Сполучених Штатах. У клієнтську базу входять 200 компаній зі списку Fortune 500.

У 2008 році менеджери AlliedBarton розробили спеціальну програму по створенню приватної поліції всередині компанії. Це було неодмінною умовою управління транзитної системи міста Шарлотт, Північна Кароліна, для укладення контракту на забезпечення безпеки вузькоколійного транспорту. Спеціальний поліцейський департамент AlliedBarton складається з офіцерів, що працюють не в урядовому агентстві, а у приватній компанії. Управляючі цим підрозділом діють відповідно до вимог штату про наявність належної підготовки, ліцензії та кваліфікації у кожного офіцера.

До кандидату на посаду поліцейського AlliedBarton пред’являються такі ж вимоги, як і до звичайних поліцейських. Зокрема, претендент повинен пройти базовий курс підготовки для офіцера правоохоронних відомств. Додатково потрібно скласти іспит на знання законів і адміністративних правил. У разі успішного проходження всіх попередніх перевірок, кандидату видається сертифікат від Комісії штату, потім слідує прийняття присяги, і генеральна прокуратура штату наділяє поліцейського приватної компанії повноваженнями, аналогічними тим, якими володіють інші офіцери поліції, наприклад, правом проводити арешт.

Однак слід зазначити, що повноваження офіцерів ЧОП обмежуються територіально. Як тільки була створена AlliedBarton Company Police, представники охоронної компанії подали заявку на участь у тендері, і надалі контракт був укладений. Зараз більше 40 приватних поліцейських AlliedBarton захищають пасажирів транспортної системи Шарлотт, додаткові 14 звичайних офіцерів поліції патрулюють транспортні станції і місця роздрібної торгівлі. У AlliedBarton, крім іншого, є і 6 диспетчерів, які приймають дзвінки від населення і передають відомості поліції компанії.

«Як тільки в Шарлотт з’явилася система легкорейкового транспорту, ми відразу ж приступили до роботи і стали надавати спеціалізований поліцейський сервіс, — згадує Роберт Квалкенбах, шеф AlliedBarton Company Police. — Люди з транспортного управління дуже швидко зрозуміли, що наша компанія є цінним активом для місцевої громадськості».

З 2003 року AlliedBarton Security Services забезпечує безпеку людей з Міжнародного валютного фонду. Приблизно 130 озброєних охоронців компанії присутні у Вашингтоні, де базується ця організація, охороняючи гостей та відвідувачів. Стів Сомерс, віце-президент відділу проведення операцій AlliedBarton, каже, що процес прийому на роботу службовців змінюється в залежності від потреб клієнтів: «Для МВФ ми ретельно перевіряємо сек’юріті, щоб знайти людей, дійсно відповідають потребам цього мульти-культурної спільноти». Менеджери, спостерігачі і офіцери охорони AlliedBarton співпрацюють з Секретної службою та місцевими правоохоронними відомствами під час підготовки до візитів офіційних осіб і щорічним зібранням. «Охоронці AlliedBarton є обличчям нашої програми безпеки, — вважає Чарлі Глеіченхаус, заступник директора з безпеки ВМФ. — Команда AlliedBarton продовжує отримувати хороші відгуки за свою роботу».

AlliedBarton надає можливості для продовження кар’єри і армійським ветеранам. Існує програма прийому на роботу військовослужбовців — «Наймайте наших героїв» — і за перші 9 місяців 2012 року ряди AlliedBarton поповнили 10 тисяч ветеранів. Це одна зі складових стратегії компанії, і Джерольд Реймос, який очолює відділ стратегічного рекрутингу AlliedBarton Security Services, вважає військовослужбовців ідеальними кандидатами для роботи у сфері фізичної охорони. У своєму недавньому пості на сайті компанії він посилається на дослідження Freedonia Group, передрікає високий попит на охоронний сервіс. Реймос, зокрема, зазначає, що ветерани збройних сил, завдяки їх професійному досвіду і навичкам, без будь-яких ускладнень вливаються в ряди приватних охоронців. «Більше 90% всіх військовослужбовців проходили різні перевірки на благонадійність», — цитує Реймос авторів видання VetJobs.com. Військовий персонал, пише менеджер AlliedBarton, володіє лідерськими якостями і здатний швидко адаптуватися до нових умов.