25 02 2016

Дайджест зброї, яка використовувалася в популярних фільмах

Дайджест зброї, яка використовувалася в популярних фільмах
Коли з відвислою щелепою дивишся кіно, то на зміну захопленню від віртуозного володіння зброєю приходить питання «А чому, власне, шумлять герої бойовика?». Виявляється, що в якості «останнього аргументу» кіношні герої використовують не тільки монстрообразность «бластери, трансплюкатори і фульгуратори», а й пізнавані діючі серійні зразки зброї, яке фігурує на тому ж екрані, але в реальних новинах. З нього стріляють все, кому не лінь - домогосподарки палять з дробовиків, діти з гранатометів, пенсіонери хвацько управляють літаками і підводними човнами, а «круті» хлопці стріляють з усього одночасно з обох рук (та й будь-якою частиною тіла) з будь-якого становища. Героям не грозить ризик позбудеться зубів від віддачі, і варіант, що закінчаться патрони теж не розглядається. Весь свій арсенал кінострелкі тягають в кишенях або зберігають удома в ящику кухонного столу. І бронежелети «хорошим хлопцям» теж не потрібні - їх зазвичай захищають медальйони, монетки або біблії, які теж порозпихати по кишенях - респект лиходіям, так віртуозно потрапляють в крихітну приховану рухому мішень.

У фільмі «Матриця» ( «The Matrix»), який подивилися, здається все, а деякі з н-надцять разів, використовується така кількість зброї, що йому може позаздрити армія будь-якої держави - використовується «по повній програмі» без зайвої суєти і без економії боєприпасів. Якщо ви призабули, ніж Нео з Трініті винищували шкідливих «смітів», то цей своєрідний звіт допоможе вам освіжити пам'ять або і зовсім переглянути фільм. Отже, складаємо список.

GE M134 Minigun

Дайджест зброї, яка використовувалася в популярних фільмах
Для звільнення Морфеуса (Laurence Fishburn) Трініті (Carrie-Anne Moss) з Нео (Keanu Reeves) «позичили» вертоліт Bell 212, на борту якого був мініган GE 134. Головний зброяр фільму Джон Боурінг стверджує, що даний механізм має скорострільність до 3000 в / хв, але при особливому бажанні може видати і в два рази більше. Напевно бажання Нео було дуже «особливим», а GE M134 Minigun дуже вражаючим.

Glok 17

Куди ж без нього, тим більше що в 1998 році (на момент зйомок) цей пістолет був дуже сучасним і вважався зброєю 3-го покоління. З нього стріляють «сплячі в Матриці» поліцейські, які нападають Трініті.

IMI Desert Eagle Mark XIX

Агенти «сміти» і сам Сміт (Hugo Weavind) до зубів озброєні «орлами пустелі» (IMI Desert Eagle Mark XIX), які заряджені патронами калібру .50 Action Express.

Beretta 84F Cheetah

Парочку «гепардів» у фільмі носить Трініті, як особисту зброю для двох рук. Відразу якось і не зрозумієш, де вона їх примудряється ховати, але як ефектно вона ними користується! Швидше за все, у фільмі використовується модель Beretta 84F Cheetah малого калібру, інакше мадам Moss з її витонченими руками, з цією зброєю не впоралася б.

Zastava CZ99

Коли після відвідування Оракула, Нео намагається піти від переслідування підрозділу SWAT, то Об (Julian Arahanga) дає йому свій пістолет Zastava CZ99. В руках Нео він прекрасно стріляє крізь стіну.

Beretta 92FS

Чого тільки не придумаєш, що б врятувати Морфеуса! Нео тягає з собою, щонайменше, чотири пари пістолетів Beretta 92FS - швидше за все, що б не витрачати часу на перезарядку.

Taurus PT92

У деяких сценах, мабуть для різноманітності, Нео змінює «беретти» на «Таурус» (Taurus PT92).

М16 (SP1)

Дайджест зброї, яка використовувалася в популярних фільмах
Ця зброя використовують солдати проти парочки Трініті-Нео в фойє будівлі. А режисерові, напевно, як декорації підсунули будівля, яка потребує ремонту - солдати з захватом довбають колони і плитку на стінах.

Micro Uzi

Ця зброя Нео і Трініті застосовують не просто так, а «з розумом». Трініті йде попереду з одним автоматом, а замикає рухається Нео відразу з двома - в охорону будівлі розстрілюється з цілого магазину. Насправді, вести стрільбу з Micro Uzi однією рукою дуже важко - через віддачу стовбур підстрибує. Але Трініті, схоже, про це не знала.

Cobray M11 / 9

Цим полуавтоматом користується Об для прикриття «однополчан» при втечі від «SWAT». Його можна сплутати з оригінальним Ingram MAC-10, але в кадрі саме «Cobray M11 / 9» - задня частина його корпуса подовжена.

Heckler & Koch MP5K

З чого тільки не стріляв Нео при звільненні Морфеуса! Ось і пара «Heckler & Koch MP5K» була помічена в його руках.

Franchi SPAS-12

При битві в будівлі багато солдатів озброєне дробовиками «Franchi SPAS-12», їх навіть використовує Трініті. Моделі зброї в кадрі мають пістолетну рукоятку.

Leader Dynamics T2 MK5

Ці австралійські штурмові гвинтівки ми бачимо в сцені «дежа вю», ними озброєна команда SWAT. У фільмі використовується версія Leader Dynamics T2 MK5 «Commando», у якій 11.5-дюймовий ствол і великий тактичний ліхтар. Австралійське зброю в кадрі пояснюється тим, що багато сцен були зняті саме в цій країні.

Skorpion SA Vz 61

Дайджест зброї, яка використовувалася в популярних фільмах
Нео - супер стрілець! Він може стріляти відразу з двох Skorpion SA Vz 61, які оснащені 30-зарядними магазинами і дульними насадками. Порожні гільзи, які летять зі зброї, показані як калібр 5.56х45 мм, насправді патрони .32 АСП набагато менше і летять вони далеко вправо, а не прямо під ноги стрілку, як в кадрі. Звичка кіношників вражати уяву - гільзи, швидше за все, сипалися на підлогу вручну з відра.

Browning Hi-Power

Улюбленою зброєю Свич (Belinda McClory) є сталевий Browning Hi-Power з прицільним пристосування від пістолета калібру .40 (виробництва S & W). Саме його ми бачимо і в сцені «дежа вю» і в кадрі, де Нео звільняють від «жучка».

Smith & Wesson Model 10 Heavy Barrel

Цей класний револьвер прославленої фірми, миготить в кадрі, де охоронець стріляє в Нео. Але його наявність охоронцеві не допомогло ...

Дробовики Мауса

Для очищення будинку від залишків спецназу Маус (Matt_Doran) використовує парочку дробовиків, які виготовлені на замовлення. Вони оснащені керованим електродвигуном і електричним ударником. У них використовуються дробові заряди 12-го калібру, які розміщуються в 25-ти зарядних барабанах. Заявлена швидкість цього «що попало» становить 900 в / хв. Ці дробовики спорудив Джон Боурінг - головний зброяр фільму. Пожартував він і з назвою - «Енді» і «Леррі», в честь авторів фільму братів Wachowcki. За сюжетом, Маус створив цю зброю особисто для себе, як і жінку «в червоному».

Віртуальний арсенал

Ось де може реалізуватися мрія будь-якого терориста, чого тільки немає в віртуальному арсеналі! Тут помічені автомати Sterling L2A3, Cobray M119 в кількості три штуки, Beretta 92FS, два Glok Hecler & Koch USP, дев'ять Skorpion SA Vz 61, пістолети Zastava CZ99, Madsen M50 і AKM, M1928A1 Thompsons з 30-зарядними магазинами. І ще багато чого, що тільки промайнуло і не піддається ідентифікації.

Для проведення такого докладного аналізу, треба ходити в кінотеатр з довідником по зброї або бути суперспецом в збройовій справі. І тут вже за сюжетом не встежиш - побачити б, що там в руках у стрільців. Михайло Груздєв, який поділився цією інформацією, до дірок «задивився» кілька дисків «Матриці» і перегорнув кілька томів «збройової енциклопедії».

Розглядати всілякі «ляпи» зі зброєю тут якось не доречно - це ж МАТРИЦА, і хто може знати, що і як в ній може стріляти і, тим більше, виглядати. Там і ложка має абсолютно фантастичні можливості - що вже казати про зброю.
Интересные материалы читать все
Вважається, що всі професійні системи відеоспостереження вартують досить великих грошей. Це дійсно так. Але повірте, що воно..
Комплект вуличного бездротового відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Різна відеоапаратура може бути доступна не тільки героям фільмів, але і цілком звичайним людям. Якщо ви хочете завжди бути в..
Комплект зовнішнього відеоспостереження
21 сентября 0 комментария
Забезпечити безпеку своєї квартири від непрошених гостей досить просто і легко в наш час. Це дозволяють зробити комплекти..
Комплекти відеоспостереження для квартири
21 сентября 0 комментария
Щоб бути впевненим у якісному контролі над своїм будинком або квартирою, а також будь-якими об'єктами, важливо не тільки..
Програми відеоспостереження ip
21 сентября 0 комментария