04 03 2016

Системи відеонагляду. Розкіш чи необхідність?

Системи відеонагляду. Розкіш чи необхідність?
Сучасні технології в сфері систем відеоспостереження настільки стрімко удосконалюються, що сьогодні можна купити бездротову приховану камеру, вбудовану в будь-які предмети побуту або аксесуари (наприклад, сонцезахисні окуляри) .Відеонаблюденіе стає обов'язковим елементом сучасної системи безпеки, що дозволяє широко і точно вести контроль і отримувати інформацію про те, що відбувається.

У зв'язку зі зростаючою потребою забезпечення безпеки, більшої популярності набуває відеоспостереження: відеодомофони, дешево і якісно дозволяють захистити себе і своє майно від зловмисників, відеокамери, що гарантують цілодобовий контроль збереження матеріальних та інформаційних активів бізнесу, системи грозозахисту, покликані вберегти вищеперелічену техніку від збоїв, і т.д.

Переймаючись питанням, де купити систему відеоспостереження, перш за все, потрібно визначитися з комплектацією. У формуванні кінцевої кошторису має значення сам об'єкт, на якому встановлюється дана система безпеки (квартира, офіс, приватний будинок).

Поставка систем відеоспостереження зазвичай забезпечується інженерно-технічним супроводом. Фахівці розроблять комплектацію, виходячи з функціонального навантаження камери стеження (бездротові, приховані, зовнішні). В офісних будівлях, особливо в коридорах, а так же невеликих магазинах переважно купольна камера (день ніч - зазначений режим, що дозволяє вести цілодобове спостереження). Кронштейн для купольної камери кріпиться зазвичай на стелю, а об'єктив направляється на об'єкт зйомки.

Сучасні технології в сфері систем відеоспостереження настільки стрімко удосконалюються, що сьогодні можна купити бездротову приховану камеру, вбудовану в будь-які предмети побуту або аксесуари (наприклад, сонцезахисні окуляри).

Відеоспостереження стає обов'язковим елементом сучасної системи безпеки, що дозволяє широко і точно вести контроль і отримувати інформацію про те, що відбувається. Наприклад, ip камера, ptz пристрій якої формує якісне зображення цілодобово, оснащена апаратним детектором руху, аудиовходом і аудіовиходом, і підтримує всі необхідні функції по оптимізації якості зображення.

Цінова політика гнучка. Багато що залежить від компанії-виробника: високим попитом користується шведська компанія Axis Communications, яка була заснована ще в 1984 році, коли про цифрове відеоспостереження тільки починали говорити. Зараз ip відеосервер axis, використаний в системі безпеки, - знак високої якості і надійності.

Враховується максимальний дозвіл, яким володіє зовнішня плата відеозахвату; має значення також ip камера з ІЧ підсвіткою або без неї. Кольоровим або чорно-білим монітором забезпечена ip камера (дешево, хоча і не настільки якісно в плані зображення). Лояльніше в ціновому сегменті камери спостереження чорно білі. Вуличні камери, в принципі, не вимагають максимальної якості зображення, на відміну від офісних або квартирних (в останньому випадку більше підійде камера спостереження кольорова).

Апаратура передачі відеосигналу теж варіюється в своїй комплектації і, відповідно, в ціні. Свою роль зіграє і те, вибираєте ви середнього класу або бюджетний відеореєстратор (прайс залежить від набору функцій).
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария