04 03 2016

Системи відеонагляду. Розкіш чи необхідність?

Системи відеонагляду. Розкіш чи необхідність?
Сучасні технології в сфері систем відеоспостереження настільки стрімко удосконалюються, що сьогодні можна купити бездротову приховану камеру, вбудовану в будь-які предмети побуту або аксесуари (наприклад, сонцезахисні окуляри) .Відеонаблюденіе стає обов'язковим елементом сучасної системи безпеки, що дозволяє широко і точно вести контроль і отримувати інформацію про те, що відбувається.

У зв'язку зі зростаючою потребою забезпечення безпеки, більшої популярності набуває відеоспостереження: відеодомофони, дешево і якісно дозволяють захистити себе і своє майно від зловмисників, відеокамери, що гарантують цілодобовий контроль збереження матеріальних та інформаційних активів бізнесу, системи грозозахисту, покликані вберегти вищеперелічену техніку від збоїв, і т.д.

Переймаючись питанням, де купити систему відеоспостереження, перш за все, потрібно визначитися з комплектацією. У формуванні кінцевої кошторису має значення сам об'єкт, на якому встановлюється дана система безпеки (квартира, офіс, приватний будинок).

Поставка систем відеоспостереження зазвичай забезпечується інженерно-технічним супроводом. Фахівці розроблять комплектацію, виходячи з функціонального навантаження камери стеження (бездротові, приховані, зовнішні). В офісних будівлях, особливо в коридорах, а так же невеликих магазинах переважно купольна камера (день ніч - зазначений режим, що дозволяє вести цілодобове спостереження). Кронштейн для купольної камери кріпиться зазвичай на стелю, а об'єктив направляється на об'єкт зйомки.

Сучасні технології в сфері систем відеоспостереження настільки стрімко удосконалюються, що сьогодні можна купити бездротову приховану камеру, вбудовану в будь-які предмети побуту або аксесуари (наприклад, сонцезахисні окуляри).

Відеоспостереження стає обов'язковим елементом сучасної системи безпеки, що дозволяє широко і точно вести контроль і отримувати інформацію про те, що відбувається. Наприклад, ip камера, ptz пристрій якої формує якісне зображення цілодобово, оснащена апаратним детектором руху, аудиовходом і аудіовиходом, і підтримує всі необхідні функції по оптимізації якості зображення.

Цінова політика гнучка. Багато що залежить від компанії-виробника: високим попитом користується шведська компанія Axis Communications, яка була заснована ще в 1984 році, коли про цифрове відеоспостереження тільки починали говорити. Зараз ip відеосервер axis, використаний в системі безпеки, - знак високої якості і надійності.

Враховується максимальний дозвіл, яким володіє зовнішня плата відеозахвату; має значення також ip камера з ІЧ підсвіткою або без неї. Кольоровим або чорно-білим монітором забезпечена ip камера (дешево, хоча і не настільки якісно в плані зображення). Лояльніше в ціновому сегменті камери спостереження чорно білі. Вуличні камери, в принципі, не вимагають максимальної якості зображення, на відміну від офісних або квартирних (в останньому випадку більше підійде камера спостереження кольорова).

Апаратура передачі відеосигналу теж варіюється в своїй комплектації і, відповідно, в ціні. Свою роль зіграє і те, вибираєте ви середнього класу або бюджетний відеореєстратор (прайс залежить від набору функцій).
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария