Пультова охорона. Вибрати і найняти охоронну компанію

Пультова охорона. Вибрати і найняти охоронну компанію
Давайте розглянемо такий хід подій: ви вирішили вжити заходів щодо забезпечення безпеки і укласти договір з надання послуг пультової охорони. Яку охоронну компанію вибрати? Яка краща, надійніша, професійніша? Питань море. А скільки пропозицій на ринку! Хоч куди глянеш, скрізь пропонується пультова охорона. І не дивно. Це один їх видів діяльності на нашому ринку, в якому мабуть сама агресивна політика просування. Пультова охорона це той вид охоронного бізнесу, на якому можна вивчати поняття демпінг. Пропозиції охоронних послуг рясніють привабливими цифрами, і чим далі, тим ці цифри менші. Але це все тонкощі. Нам поки це не потрібно. Давайте ж розставимо все по місцях і розберемося, за якими саме ознаками можна вибрати фірму, яка вам надасть послуги пультової охорони.

І так по порядку:

Відкрийте інтернет каталог з безпеки, і зробіть вибірку фірм, які надають послуги централізованого пультової охорони. У будь-якому великому місті мінімум три таких, а то і більше організації. Перепишіть для себе контакти (адреси, телефони, сайти) охоронних охоронних компаній.

Тепер підключаємо зв’язку в своїх колах і дізнаємося думку про кожній фірмі окремо. Ось уже є деяка інформація. Раз вже ви вирішили найняти охорону, то однозначно в вашому колі спілкування є люди, які вже працюють з тією чи іншою фірмою, яка надає послуги безпеки за допомогою пульта.
Дізнайтеся хоча б по два клієнта кожної з компаній, які Ви розглядаєте і зв’яжіться з ними. Попросіть характеристику охоронної фірми, з якою вони працюють. Дані про клієнтів можна часто зустріти, заглянувши на сайт охоронної компанії. Ось уже Ви володієте інформацією, яка дозволить відсіяти менш надійну фірму. Йдемо далі.

Зв’яжіться з рештою організаціями і попросіть надіслати комерційну пропозицію. Виключіть ту компанію, ціна охоронних послуг якої найнижча. Повірте, якщо ціна пультової охорони занижена, то за низьку ціну послуг нормальна фірма працювати не буде. Про ціну охоронних послуг Ви зможете прочитати на нашому порталі.

Постарайтеся поговорити з яким-небудь охоронцем, який працює на цікавій для Вас фірмі. Дізнайтеся, який рівень заробітної плати забезпечує фірма своїм охоронцям. Виключіть зі свого списку ту компанію, яка найменше платить своїм співробітникам. Погодьтеся, адже фінансово стимульований охоронець працює краще. І навпаки. Тому, навіщо Вам охорона, яка погано працює і не дорожить своєю роботою. Хоча якщо він почне просторікувати про своїх трудових доходах, то і в цьому мало хорошого. Якщо охоронець вибачився і відмовив у відповіді, пославшись на інструкції, то він працює в хорошій фірмі, яка стежить за дисципліною.

Поцікавтеся у керівництва фірми про специфіку роботи компанії. Скільки патрульних автомобілів, яких автомобілів, як вони укомплектовані? Скільки людей в наряді і як екіпіровані. За скільки приїжджає група на сигнал тривоги? І інші робочі питання.

Пультова охорона, як і будь-яка інша, передбачає певний рівень матеріальної відповідальності. Постарайтеся дізнатися, який саме рівень матеріальної відповідальності готова нести фірма і дізнайтеся основні умови настання відповідальності. Ознайомтеся з типовою формою договору на охорону. У ньому може бути не мало цікавого.

Увімкніть інтуїцію! Без неї ніяк. Раз вже перед вами стала проблема вибору, то ви однозначно людина забезпечена і вам, або вашій компанії є що втрачати. А раз так, то чуттям ви повинні володіти. Ось на нього і покладайтеся. Ну і плюс логіка.

Ну от і все. Отримані дані допоможуть Вам вибрати охоронну фірму, яка зможе забезпечити безпеку на гідному рівні.

І не важливо, що Вам потрібно, пультова охорона магазину, банку або квартири. Будьте впевнені, що правильно організувавши такий імпровізований тендер на надання охоронних послуг, Ваше майно буде надійно захищене.