Муляжі в системі охоронного відеоспостереження

Муляжі в системі охоронного відеоспостереження
 Для того, щоб грамотно спроектувати систему відеоспостереження, компанії-інтегратора необхідно прояснити два важливих моменти, а саме: оснувне завдання, яке покликана вирішувати система відеоспостереження і бюджет, який замовник планує на цю справу витратити.

Практично не виходячи за рамки встановленого бюджету, можна смотніровать як систему, що складається з шірокофокусних оглядових камер (такі камери не фіксують різкість), так і таку систему відеоспостереження, яка зможе фіксувати номерні знаки автомобілів. Зрозуміло, що кожна з таких систем створюється для вирішення певних завдань.

Часом компанія, що займається установкою систем охорони, може зробити висновок про недоцільність використання відеоспостереження на тому чи іншому об’єкті, що охороняється. Як не дивно це звучить, але на ринку України є фірми, для яких об’єктивність і порядність дорожче ціни системи відеоспостереження та прибутку, яку вони могли б отримати умовивши клієнта.
Відеоспостереження в складі охоронної системи.

Муляжі в системі охоронного відеоспостереження

Часто охорону об’єкта вдається забезпечити, завдяки лише установці периметровой охоронно-тривожної сигналізації, яка може складатися з датчиків на розбиття скла на вікнах, дверях, люках, датчики обсягу і руху в коридорах і приміщеннях і ін. Найчастіше необхідність в установці не дешевої системи охоронного телебачення або відеоспостереження при цьому відпадають.

Слід зауважити, що такого роду обладнання покликане забезпечити друге коло системи охорони. Зокрема, в разі, якщо на об’єкті, що охороняється сталася спрацювання датчика, то сигнал надходить на центральний пульт охорони. Співробітник охоронної компанії в цьому випадку має можливість сфокусувати камеру відеоспостереження саме на місці спрацювання датчика. Це дозволяє скоротити кількість помилкових тривог і виїздів тривожної групи. Це актуально в тому випадку, якщо під охороною знаходиться досить велика територія.
    
Так само система охоронного відеоспостереження майже завжди включає в себе засоби фіксації. Для цього використовуються спеціальні цифрові і аналогові пристрої. При потребі можна піддати записи ретельному аналізу. Так само часто для цього використовуються системи активної записи, коли запіст з камери відеоспостереження починається з моменту спрацювання певного датчика в складі охоронної системи.
 Відмова від відеокамер при побудові системи охорони в реаліях України.

Вагомий ефект система відеоспостереження дасть тільки за умови комплексної організації об’єктової охорони. Відеокамера не може активно запобігти правопорушення і дати відсіч злочинцеві. Для цих цілей потрібен охоронець або черговий, який може, в разі надходження сигналу, викликати наряд. Якщо ж припустити, що побачивши камери відеоспостереження, зловмисник відмовиться від зазіхань на майно та охоронювані інтереси, то необхідність в установці повноцінної системи відеоспостереження відпадає. Здавалося б звичайних муляжів камер буде досить. І з цим важко не погодитися. Так, це дійсно так, але тільки за умови, що інші елементи системи безпеки будуть знаходиться на високому рівні виконання та ефективності.

Не варто спокушатися, знаючи український менталітет. і вважати, на потенційного правопорушника вплинуть муляжі відеокамер, не дивлячись на те, що більше ніяких інших елементів системи безпеки на об’єкті немає. У той же час, можна бути твердо впевненим у тому, що при наявності на об’єкті різноспрямованою системи охорони, муляж відеокамери буде прийнятий за діючий прилад ефективної системи охоронного відеоспостереження.

Звідси можна зробити висновок-муляжах бути! Але тільки в складі комплексної системи безпеки.