Відеоспостереження в магазині

Відеоспостереження в магазині
За загальносвітовою статистикою збитки в торгових мережах складають мільярди доларів. І головна їх причина — злодійство і шахрайство покупців і самих працівників магазинів. Найчастіше грабують супермаркети самообслуговування. Але прості магазини теж зазнають збитків з вини злодіїв: в залежності від величини торгової площі від десятків до сотень тисяч гривень на рік. Відомі десятки схем шахрайства та крадіжки в магазинах. Покупці різними способами виносять товари з магазину неоплаченими. Працівники викрадають цінності з нібито порожньою тарою. Касири, часто в змові з покупцями, роблять махінації на касових апаратах.

Так як же господареві магазина захистити своє майно від нечистих на руку людей? Як зробити охорону магазину більш ефективною?

На щастя, ми живемо в 21 столітті. І для цілей охорони ще років 20 назад стали використовувати системи відеоспостереження, які рік від року удосконалюються слідом за розвитком цифрових технологій і фантазією зловмисників.

До речі, здесь ви можете замовити виготовлення печатки хорошої якості за доступною ціною!

Сьогодні система відеоспостереження в магазині, як правило, включає:
— Відеокамери, розташовані в найважливіших точках приміщення: на касах, складах, в торгових залах, на вході і виході з магазину, в офісі і на парковках;
— Відеореєстратор або сервер з встановленою платою захоплення, що збирають, записують, що зберігають і дозволяють переглядати зняту камерами інформацію.

Відеозапис з останніх виводиться на монітор і відстежується охоронцем і / або самим господарем магазину. Крім того, сучасні технології дозволяють господареві стежити за тим, що відбувається в магазині в його відсутність через інтернет. Система відеоспостереження фіксує обстановку цілодобово, невтомно, неупереджено — з нею не вступиш в змову. Тому відеоспостереження в магазинах не тільки полегшує розслідування розкрадань, а й часто попереджає їх. Адже ніхто не хоче бути спійманим за руку.

Інші завдання відеоспостереження в магазині. Крім боротьби з крадіжками і шахрайством — основною проблемою магазинів, відеоспостереження може допомогти у вирішенні й інших важливих завдань. Наприклад, з його допомогою легше:
— Припинити псування продукції покупцями і працівниками магазину;
— Запобігти псуванню вітрин і фасаду вночі;
— Контролювати і підвищувати якість обслуговування клієнтів;
— Припинити обрахування покупців касирами;
— Оцінити ставлення до роботи того чи іншого працівника;
— І навіть — визначити по поведінці покупців більш раціональне розташування товарів на стелажах і вітринах з метою збільшення продажів.

Як бачимо, організувати сьогодні ефективну, прибуткову торгівлю в магазині без системи відеоспостереження майже неможливо. Щоб спати спокійно і не турбуватися за свій бізнес, доводиться встановлювати всёвідящее, недремне око.

І головне — нехай відеоспостереження буде встановлено продумано і на всі 100% вирішує поставлені перед ним завдання.

Приклад системи відеоспостереження в магазині.

В недоступному стороннім особам, окремо закривається приміщенні розташовується відеореєстратор, до якого створюються чотири підключення від камер відеоспостереження. Серед цих відеокамер одна встановлюється з таким розрахунком, щоб була можливість спостерігати за вхідним потоком покупців. Інша направляється на касовий термінал так, щоб можна було бачити дії касира і, крім цього, повністю спостерігати прилеглу до каси область. Решта камери відеоспостереження часто встановлюються безпосередньо в торговому залі.

Подібна система відеоспостереження, завдяки можливості збереження відеозапису, полегшить завдання слідчих органів в розслідуванні пограбування, крадіжки або у випадках конфліктних ситуацій з відвідувачами торговельної точки.