07 12 2016

Особливості цифрових відеореєстраторів

Особливості цифрових відеореєстраторів
До складу системи відеоспостереження іноді може входити додаткове обладнання: кронштейни, обертові пристрої і кожухи для камер, пристрої ІЧ-підсвічування, джерела безперебійного живлення для обладнання системи відеоспостереження.

Цифровий відеореєстратор призначений для запису, зберігання і подальшого відтворення зображень, що надходять від камер відеоспостереження.

Цифровий відеореєстратор – влаштування системи відеоспостереження, яке об'єднує в собі функції відеомагнітофона, комп'ютера і мультиплексора. Існує два типи відеореєстраторів: повноцінні апаратні відеореєстратори (Stand-alone) і відеореєстратори, створені на базі комп'ютера (PC-Based).

Stand-alone відеореєстратори створені на основі спеціальних компонентів і працюють, як правило, під операційними системами власного написання або під ОС Linux. Перевага даного типу відеореєстраторів полягає у високому ступені надійності і довговічності роботи. Головний мінус – це обмежена функціональність і низька продуктивність.

До речі, вас може зацікавити обслуживание по договору від компанії assortiment.kiev.ua, яка надає послуги з комп'ютерної допомоги на професійному рівні.

Відеореєстратори, створені на базі ПК, відрізняються більш широкою функціональністю і високою продуктивністю. Але збільшення кількості різних функцій роблять систему безпеки на порядок менш стабільною порівняно з Stand-alone відеореєстраторами.

Цифровий відеореєстратор записує відео і аудіо сигнал на жорсткий диск в цифровому форматі з використанням різних кодеків стиснення JPEG, AVI тощо), що дає можливість миттєвого одержання будь-якої записи з архіву.

В залежності від моделі цифрового відеореєстратора запис може здійснюватися на один або кілька жорстких дисків (RAID) або на зовнішній накопичувач (флеш-карту). Цифровий відеореєстратор може мати кілька режимів запису:
• постійна;
• за розкладом;
• по команді оператора;
• по детектору руху;
• за сигналом тривоги датчика.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария