09 03 2017

USB відеореєстратори

USB відеореєстратори
USB відеореєстратори - це компактні переносні пристрої, що забезпечують перенесення відеофайлів на комп'ютерне обладнання за допомогою порту USB 2.0.

Завдяки пристрою зі спеціальним програмним забезпеченням будь-який комп'ютер може працювати на рівні напівпрофесійного пристрої для відеоспостереження і запису. Досить підключити електронний пристрій до стаціонарного ними переносному комп'ютера, встановити драйвера з супроводжуючого диска, щоб отримати готову відеосистему. Як джерела сигналів для USB-приладу виступають камери безпеки, спостереження, VHS і DVD-плеєри, відеоігри та ін. До приладу можна під'єднати кілька (до 4-х) камер одночасно, а вихід в інтернет дозволяє контролювати події на відстані. Все відеосигнали відображаються на моніторі і їх можна зберігати на жорсткому диску. Тривалість запису визначається тільки наявністю вільного простору на HDD.

До речі, на сайті creditniy-boom ви можете швидко та легко отримати кредит на вигідних умовах просто зараз!

USB відеореєстратор виконує різні операції в залежності від підтримуючої програми. Володіючи широкими можливостями для індивідуальної настройки, електронні апарати дозволяють оптимально адаптувати систему відеоспостереження під конкретні умови роботи. Сам користувач вибирає якість запису, доступною в межах від 1-го до 30-и кадрів в секунду при максимальній роздільній здатності 640х480 і встановлює розклад, за яким буде відбуватися запис. Система має 4-ма виходами і одним аудиовходом і може працювати з усіма відомими видеосигналами, такими як PAL / SECAM / NTSC.
Зовні мініатюрний пристрій з розмірами 88х28х18мм володіє непомітним дизайном, працює в широкому діапазоні температур від 10 до 40 градусів Цельсія і не захаращує робочий простір.

Модельний ряд пристроїв включає кабельні, і бездротові моделі, що працюють з провідними і бездротовими камерами на частоті 2.4 Ггц. Бездротовий USB-прилад функціонує за принципом «plug and play».

Елемент має 2 аудіовходу, розраховані на запис стерео сигналів і відео RCA -тюльпани. Відеозапис здійснюється у форматі AVI і починається при натисканні кнопки або відбувається автоматично при початку руху програмного детектора. 1 хвилина кольоровий звукового запису займає 14 Мб простору жорсткого диска. Паралельно відбувається фотозйомка об'єкта в кожну секунду часу з роздільною здатністю 640x480 і закінчується при зникненні руху в огляді відеокамери. За бажанням користувача можна вибрати інші параметри відеозапису: 320x240 або 352x288.
Интересные материалы читать все
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария
Кредит під заставу нерухомості стає все більш популярний сьогодні, в першу чергу через його доступності та меншою ставкою в..
Особливості кредиту під заставу нерухомості
10 февраля 0 комментария
Если вы думаете, что покупка кабеля iPhone не может сделать более удобной вашу жизнь, то ошибаетесь. Особенно, если речь идет о..
10 февраля 0 комментария