16 03 2017

Інструкція по експлуатації відеореєстратора

Інструкція по експлуатації відеореєстратора
Для установки відеореєстратора в його робочу область попередньо рекомендується ознайомитися з інструкцією по установці і експлуатації приладу, в якій детально розписано, як саме налаштувати його на запуск програми і проводити відповідне регулювання його численних функцій і підфункції.

При покупці приладу під поширеною назвою hd dvr відеореєстратор, інструкція по його застосуванню повинна знаходитися всередині коробки, в її нижній частині, трохи лівіше самого виробу. Місцезнаходження супровідного документа в принципі не важливо, куди більш значима його змістовна частина з її повним керівництвом і важливими подробицями.

До речі, вас може зацікавити організація манибум, завдяки якій ви можете отримати невеликий кредит швидко та вигідно!

Інструкція говорить, що для налаштування запуску відеореєстратора HD DVR насамперед необхідно включити прилад і натисканням кнопки "меню" увійти в пропоноване меню установок. Зробивши необхідні настройки кнопками «Down / Up», далі потрібно натиснути кнопку підтвердження зробленого вибору «REC / Snap», після чого слід залишити екран меню повторним натисканням кнопки «Menu».

Для установки режиму відеоспостереження в його настройках потрібно вибрати і встановити необхідне піксельноезначеніе зображення при зйомці, воно може бути від 1280x960 до 640x480 пікселів, потім встановлюється випечативаніе дати і часу в кадр вибором функції ВКЛ відображення дати і часу. Теж саме саме робиться і при регулюванні датчика руху, він запускається натисканням кнопки ВКЛ. За аналогічною схемою відбувається і установка запису звуку. В налаштуваннях відеозапису встановлюється і необхідна частота кадрів при записі, вона може бути від двох, до п'ятнадцяти кадрів хвилину, повторіть ту ж саму послідовність установки і для режиму фотографування.

Якщо вам необхідно відформатувати карту пам'яті відеореєстратора, то для цього слід зайти в меню установок і вибрати пункт який називається "форматування" виберіть у ньому російську мову установки і налаштувавши прийом частоти кадрів на 50 - 60 герц, щоб перезапустити систему натисканням кнопки "Так".

Плюс до всього, відеореєстратори HD DVR є можливість підключення до персонального комп'ютера за допомогою USB шнура, це необхідно для того, щоб скопіювати наявну на приладі інформацію на жорсткий диск комп'ютера, звільнивши тим самим пам'ять самого відеорегістратора.Перед початком копіювання, у HD DVR потрібно вставити карту пам'яті і тільки після цього почати запис.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария