17 04 2017

Прошивка відеореєстратора

Прошивка відеореєстратора
Сьогодні досить неспокійний час, тому питання безпеки майна є пріоритетною проблемою всього суспільства. Кожна людина хоче убезпечити себе і своє майно від зазіхань бандитів, а також небажаних гостей. Досить багато розробок в охоронній сфері існує на сьогоднішній день. Провідні винахідники всього світу ведуть розробки по поліпшенню якості охорони майна та особистої безпеки громадян. Однією з таких розробок є стаціонарний відеореєстратор. Це пристрій, який може записувати на свій жорсткий диск інформацію, зняту з території, що охороняється. В даний час таке пристрої виробляє велику кількість компаній.

Відеореєстратори прийшли на зміну застарілим квадратора, які вели запис на відеомагнітофони. Відеореєстратори розрізняють за кількістю вхідних каналів, тобто по числу підключаються до нього відеокамер. Сьогодні популярними є 4, 8 і 16-ти канальні відеореєстратори. Ці пристрої, по суті, нагадують персональні комп'ютери, оскільки в них присутня мікропроцесор, вінчестер з пам'яттю, а також інші пристрої, необхідні для його нормальної роботи. Кожен комп'ютер час від часу вимагає заміну програмного забезпечення, так як різного роду помилки накопичуються і одного разу просто не дадуть функціонувати пристрою. Також потрібно і прошивка відеореєстратора, так як цей пристрій забезпечує безпеку майна, а його працездатність впливає на якість охорони.

Зверніть увагу, що на сайті http://union-protect.ru ви можете замовити професійні охоронні послуги вже зараз.

Для того, щоб прошити пристрій, можна звернутися до професіоналів своєї справи, тобто в компанії, які безпосередньо займаються або продажем, або ремонтом апаратів такого роду. Деякі прошивають відеореєстратори, оскільки з'являється нове програмне забезпечення, здатне нести в собі набагато більше функцій, що полегшують роботи людині.

Багато стаціонарні відеореєстратори мають спеціальний «тривожний» вихід, тобто в разі зауваження руху на спостережуваному об'єкті, спрацює тривожний сигнал, який подасть у вигляді звукового повідомлення відеореєстратор. Ці пристрої застосовують для спостереження охоронні підприємства, а також на парковках, на дорогах, в громадських місцях: метрополітен, кафетерії, казино та інших. Обсяг пам'яті сучасних стаціонарних відеореєстраторів складає близько 1-го терабайта, що дозволяє на нього записати кількість відео, яке дорівнює році.

Також ці пристрої дуже часто застосовують в комплексі з датчиками руху, а також іншими апаратами безпеки. На думку багатьох фахівців ще не придумано обладнання по функціям, схожого з відеореєстраторами.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний