Як дешево придбати відеореєстратор?

Як дешево придбати відеореєстратор?
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді компанії не можуть інвестувати в відеоспостереження великі суми. Відповідно, вони підбирають пристрої бюджетного класу. Щоб купити якісний відеореєстратор дешево, потрібно непогано орієнтуватися на даному ринку. Є недорогі моделі, продуктивність яких практично не поступається DVR професійного класу. Вони записують дані з прийнятною швидкістю і високою якістю, а також підтримують всі функції, необхідні для невеликої офісної відеосистеми.

Отже, від чого залежить вартість відеореєстратора? В першу чергу, від виробника. Найдорожчі і виключно надійні реєстратори пропонують японські та американські компанії. Моделі китайських виробників коштують значно дешевше, але мають сумнівну якість. Якщо необхідно придбати дійсно надійний відеореєстратор дешево, слід звернути увагу на пристрої південнокорейських розробників. Якість цих DVR, їх надійність і продуктивність зовсім не поступаються дорогим японським або американським моделям. Вартість же їх не набагато вище, ніж пропонують китайські виробники.

До речі, на сайті https://damvb.org/categ_233/ ви можете переглянути оголошення по позиченню грошей просто зараз!

Вартість DVR залежить також від кількості каналів. Чотирьохканальні моделі відносяться, як правило, до бюджетного класу. До подібних приладів можна підключити до чотирьох камер. Наступний параметр, що впливає на вартість реєстратора, — це дозвіл записуваних відеозображень. Якщо купити відеореєстратор дешево, то його дозвіл, швидше за все, буде складати 352х288 пікселів. Цього цілком достатньо, щоб розглянути навіть дрібні об’єкти, але якість відео буде середнім. Такі моделі зазвичай підтримують кодек MPEG-4 або більш сучасний MJPEG, які забезпечують запис даних майже без втрати їх якості.

Звичайно, реєстратори, які стосуються бюджетного класу, здійснюють запис з невисокою швидкістю. Крім того, обсяг дисків не дозволяє недорогим моделям DVR зберігати великі обсяги відеоданих. Але для невеликих систем це і не потрібно. Купуючи відеореєстратор дешево, не слід чекати, що його робочі параметри будуть відповідати професійному рівню. Недорогий прилад може забезпечити потреби CCTV, встановленої в офісі, приватному будинку або невеликому магазині. А можливості, які можуть бути реалізовані в більш дорогих моделях, найчастіше виявляються незатребуваними в таких системах.