Охоронні системи периметра

Охоронні системи периметра
Якщо ви проживаєте в приватному секторі, не думайте, що величезний паркан стане запорукою безпеки. Ви не можете весь час бути вдома. Для того щоб не сумно при підрахунку втрат і збитків, має сенс убезпечити свою власність за допомогою сучасних систем безпеки і охорони периметра. Захист периметра об’єкта є комплексним завданням. Відмінним її рішенням буде хороше поєднання механічних перешкод, які ускладнюють і уповільнюють дії порушника, в поєднанні із засобами сигналізації, які забезпечують найбільш раннє виявлення фактів проникнень.

Проектувальник систем охорони периметра повинен розподілити кошти на будівельні потреби — створення або реконструкцію огорожі, і на систему сигналізації.
При цьому потрібно врахувати багато чинників таких як: топографію об’єкту, що охороняється, на місцевість і її рельєф, також виділення смуги відчуження, вид рослинності, чи є по сусідству залізничні та автомобільні магістралі, ЛЕП, кабельні лінії і т.д.

До речі, ви можете найти няню Киев швидко та просто на сайті a-elita.in.ua.

Складнощі виникають в облаштуванні воріт, місць для огляду транспорту. Основними труднощами умов проектування і експлуатації, охоронних періметрових систем сигналізації є клімат і грунтово-геологічні умови. Звичайними бувають снігопади, хуртовини, ожеледь, іній, часті щільні тумани, вітри. Ці фактори викликають чималі труднощі у виборі декількох видів сигналізацій, і робить майже неможливим використання одного виду систем для всіх цих кліматичних зон.

Ідеальним периметровим пристроєм має бути пристрій, який має зону огляду в вигляді сфери. Вона замикає в собі об’єкт, який охороняється. На жаль, в наш час все наявні в продажу кошти наділені зоною дії не більше 2-3м по периметру об’єкту, що охороняється. Виявлення порушників, які використовують літальні засоби пересування, можливо, тільки після їх висадки на землю. Але і існують методи захисту для місць перетинів території об’єкта естакадами, підземними колекторами, трубопроводами, які доступні для проходу людини.