Як отримати юридичну консультацію

Як отримати юридичну консультацію
Для отримання консультації у фахівця в юридичній сфері можна використовувати кілька способів. Щоб вибрати той чи інший варіант, треба відштовхуватися від того, яка саме у вас проблема. У наш час юридична консультація надається в державних органах, громадських організаціях. Також є приватні юридичні компанії, які безкоштовно надають допомогу.

Правова база

У кожного громадянина є право на отримання безкоштовної консультації. Після того як були внесені зміни в законодавство, збільшився перелік громадських організацій певного профілю. Вони працюють на безкоштовній основі з усіма бажаючими. Компанії можуть спеціалізуватися на певному напрямку. Наприклад, як відомі всім суспільства, що захищають права споживачів. Другий тип організацій — той, який займається всім спектром юридичних питань. За такою схемою діють багато вузів, в яких готуються юристи. Як правило, такий інститут має спеціальний відділ для роботи з громадянами.

Консультація в органах державного підпорядкування

Не всім відомо, що державні органи можуть безкоштовно допомогти в юридичних питаннях. Ці органи виявляють порушення, пов’язані з певною сферою діяльності. Їх переваги полягають в:

— наявності штату професійних співробітників;
— акцентуванні уваги на допомогу населенню.

Проконсультувати з питань, пов’язаних з трудовим правом, вам зможуть в регіональній інспекції праці. Якщо ви хочете розібратися з правами споживача, то звертайтеся в споживнагляд. Мінусом подібного способу отримання допомоги є деяка обмеженість тем.

Допомога приватного юриста

Сьогодні багато приватних юридичних фірм консультують людей на безкоштовній основі. Таким чином вони привертають їх, щоб пропонувати потім інші послуги, в тому числі й платні юридические консультации, які потрібні при більш складних справах. Але це не означає, що після отримання безкоштовної консультації вам доведеться співпрацювати з компанією. Відзначимо, що найчастіше особистого візиту до фахівця не потрібно. Безліч фірм використовують свій офіційний сайт для відповідей на запитання громадян.