15 12 2017

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація
Сучасна пожежна сигналізація являє собою досить складний інженерно-технічний комплекс обладнання та програмного забезпечення, яке служить для своєчасного оповіщення співробітників будівель і відвідувачів про те, що сталося загорання.

Залежно від призначення і поставлених завдань, в комплекс пожежної сигналізації входить:

- обладнання централізованого управління пожежною сигналізацією. До цієї категорії пристроїв можна віднести персональні комп'ютери, які обладнані програмним забезпеченням для управління пожежною сигналізацією;
- Спеціальне обладнання для обробки отриманої з датчиків інформації. До цих пристроїв відносяться приймально-контрольні пристрої, сенсорні пристрої (датчики);
- контрольно-приймальний прилад, який здійснює харчування всієї сигналізації, а також формує тривожні повідомлення пожежної сигналізації.

До речі, ви можете купить Малогабаритные угловые диваны на сайті rostov.pinskdrev.ru за найнижчими цінами просто зараз!

Устаткування охоронно пожежної сигналізації

Головне призначення, яким володіє охоронно пожежна сигналізація, полягає в гарантованому й оперативне сповіщення власників об'єкта і (або) спеціальні служби про виникнення пожежі або несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється. Тому вирішення цього завдання може бути вирішено виключно за допомогою оснащення об'єкта охорони сучасними інженерно-технічними засобами та обладнанням.

Сучасна автономна сигналізація пожежна є сукупністю пристроїв і програмного забезпечення, яка покликана відлякувати правопорушників, а також оповістити оточуючих, в тому числі сусідів, за допомогою сирен. Максимальний ефект можна отримати тільки шляхом підключення пожежної сигналізації до системи позавідомчої охорони. Адже за допомогою СМС можлива передача або автоматичний дозвон не тільки на адресу власника приміщення або об'єкта, а й на централізований пульт правоохоронних органів.

Маємо надію, що завдяки статті ви дізналися більше про пожежну сигналізацію та її особливості.
Интересные материалы читать все
Обеспечить информационную безопасность компании означает предотвратить все возможные риски, связанные с утечкой информации, сбоем..
Ключевые угрозы информационной безопасности предприятия и способы защиты
21 февраля 0 комментария
Наявність спеціального взуття - важлива умова для виконання різного роду діяльності, незалежно від того, співробітник працює в..
Кому знадобиться спецвзуття?
20 февраля 0 комментария
Інкотермс - це збірник правил, схвалених на міжнародному рівні, який містить цілий ряд контрактів, що відносяться до..
Умови поставки DDP
16 февраля 0 комментария
Будівництво будинку або капітальний ремонт приміщення вимагає серйозного підходу. Від того, яку компанію вибере замовник для..
Основні критерії вибору будівельної компанії
15 февраля 0 комментария