15 12 2017

Пожежна сигналізація

Пожежна сигналізація
Сучасна пожежна сигналізація являє собою досить складний інженерно-технічний комплекс обладнання та програмного забезпечення, яке служить для своєчасного оповіщення співробітників будівель і відвідувачів про те, що сталося загорання.

Залежно від призначення і поставлених завдань, в комплекс пожежної сигналізації входить:

- обладнання централізованого управління пожежною сигналізацією. До цієї категорії пристроїв можна віднести персональні комп'ютери, які обладнані програмним забезпеченням для управління пожежною сигналізацією;
- Спеціальне обладнання для обробки отриманої з датчиків інформації. До цих пристроїв відносяться приймально-контрольні пристрої, сенсорні пристрої (датчики);
- контрольно-приймальний прилад, який здійснює харчування всієї сигналізації, а також формує тривожні повідомлення пожежної сигналізації.

До речі, ви можете купить Малогабаритные угловые диваны на сайті rostov.pinskdrev.ru за найнижчими цінами просто зараз!

Устаткування охоронно пожежної сигналізації

Головне призначення, яким володіє охоронно пожежна сигналізація, полягає в гарантованому й оперативне сповіщення власників об'єкта і (або) спеціальні служби про виникнення пожежі або несанкціоноване проникнення на об'єкт, що охороняється. Тому вирішення цього завдання може бути вирішено виключно за допомогою оснащення об'єкта охорони сучасними інженерно-технічними засобами та обладнанням.

Сучасна автономна сигналізація пожежна є сукупністю пристроїв і програмного забезпечення, яка покликана відлякувати правопорушників, а також оповістити оточуючих, в тому числі сусідів, за допомогою сирен. Максимальний ефект можна отримати тільки шляхом підключення пожежної сигналізації до системи позавідомчої охорони. Адже за допомогою СМС можлива передача або автоматичний дозвон не тільки на адресу власника приміщення або об'єкта, а й на централізований пульт правоохоронних органів.

Маємо надію, що завдяки статті ви дізналися більше про пожежну сигналізацію та її особливості.
Интересные материалы читать все
Система видеонаблюдения в последнее время стала одной из самых приоритетных для обеспечения на объекте и соблюдения безопасности..
Комплекты видеонаблюдения: особенности
18 декабря 0 комментария
Сучасний світ вимагає тримати руку на пульсі всіх подій, які трапляються в тій чи іншій сфері життя...
17 декабря 0 комментария
Перш ніж придбати стабілізатор напруги для дачі, будинку або офісу, необхідно звернути увагу на деякі важливі нюанси, які..
Як вибрати стабілізатор напруги у магазині Стаб-Експерт?
15 декабря 0 комментария
Входные двери из дерева постепенно пропадают с каталогов интернет-магазинов. Только стальные полотна могут обеспечить..
12 декабря 0 комментария