Відеодомофон — види

Відеодомофон - види
Варто зазначити, що в залежності від виду екрана існують відеодомофони чорно білі і кольорові.

Чорно білі відеодомофони відрізняються від кольорових своєю економічністю, тому і є простим рішенням організації ефективної системи безпеки і контролю доступу. Найпростіші моделі можна придбати за 60-100 доларів. Крім самого домофона, необхідно придбати ще й панель виклику, яка кріпиться зовні. Усередині панелі вже є мініатюрна відеокамера, яка власне, і буде спостерігати за відвідувачами простору перед Вашими дверима. Ціна панелі складе 50-80 доларів. Найпопулярніші виробники — компанії Commax і Gardi.

До речі, вас може зацікавити юридическое бюро ЮрФакт-МСК, детальніше про яке дізнавайтеся на сайті jurfact-msk.ru вже зараз.

Відеодомофони кольорові мають цілу низку переваг в порівнянні з чорно білими. У таких пристроїв більш висока роздільна здатність, на кольоровому моніторі відеодомофона легше розібрати обличчя людини та інші деталі, тому багато хто говорить, що краще я куплю відеодомофон з кольоровим монітором, ніж буду придивлятися до певних дрібниць. Вартість буде варіюватися від 150 до 500 доларів, в залежності від функцій. Ціна панелі складе 90-200 доларів. Тому у всіх регіонах нашої країни і містах популярністю користуються саме такі відеодомофони. Столиця також не є містом виключенням зі списку користувачів.

Зараз представлено кілька основних виробників і безліч моделей домофонів різної цінової категорії. У кожному різновиді є як недоліки так і гідності, які залежать і від бюджету, і від завдань, які має виконувати той чи інший пристрій. Однак серед безлічі таких пристроїв можна відзначити відеодомофон Vizit, Gardi і Commax, який володіє надійністю, естетичним виглядом, простотою експлуатації та обслуговування.

Приклад готових наборів для відеодомофона:

— відеодомофони Commax, Kocom;
— викличні панелі Commax, Kocom, DVC;
— системи контролю доступу ironLogic;
— системи відеоспостереження AVTech, Fuho;
— переговорні пристрої Commax.

Є ще професійні відеодомофони але вони дуже дорогі. Застосування їх виправдано у випадках, де потрібна висока якість запису, потрібна ідентифікація людей і їх дій.