Особливості супроводження вантажів та забезпечення безпеки

 

Особливості супроводження вантажів та забезпечення безпеки

Під час супроводу дуже важливо правильно організувати безпеку на місцях тимчасової зупинки (відпочинку) або в пунктах технічного (патрульного) огляду транспортного засобу. Саме такі події є найуразливішими під час розбійного нападу або пограбування, тому не слід нехтувати ретельним плануванням подібних заходів (зупинок).

Непоганий варіант врегулювати місця зупинок спільно з працівниками логістичного підприємства, якщо використовується наймана автотранспорт. Крім плану і час зупинки на маршруті, необхідно також подбати про посилення персоналу фізичної охорони, які спостерігатимуть за супроводжується вантажем під час запланованих або спонтанних стоянок або оглядів.

Якщо ж перевезення супроводжуваного об’єкта проводиться ресурсами сторонніми транспортними компанії, а не силами замовника, тоді необхідно заздалегідь налагодити впевнені відносини з співробітниками логістичної фірми, зокрема, з водіями. Так як не всі водії здатні легко сприймати охоронний супровід в одній кабіні транспорту.

Не рідко бувають моменти, коли водій ігнорує прості вимоги охоронця або навмисно порушує встановлені норми для зняття з себе відповідальності. Наприклад, свідомо допускає різні помилки під час заповнення документів або цілеспрямовано намагається перекрити доступ до вантажу, що перевозиться. Подібні нюанси можуть мати серйозні наслідки, так як відбувається надмірне розпорошення уваги на врегулювання проблем, що виникли, що в свою чергу призводить до зниженої зосередженості до охоронюваного об’єкту.

Описана модель прийняття супроводжуваного вантажу під фізичну охорону є практично у всіх охоронних компаній, видозмінюючи або доповнюючи невеликими деталями. Також, варто зазначити, що запропонований варіант щодо забезпечення безпеки вантажу є більше шаблонним типом, ніж стандартізірованним.І як правило, кожна компанія намагається організувати в силу своїх об’єктивних чи суб’єктивних причин власну структуру, доповнивши деякими особливостями до базової моделі. Або повністю створивши нове бачення, в залежності від професійних навичок і нестандартних прийомів в діяльності підприємства.

Для ознайомлення або вибору відповідного кандидата для забезпечення фізичної охоронної вантажу, що перевозиться можете відвідати наш каталог ресурсів з переліком профільних організацій.