02 03 2018

Собака як охоронець. Кілька порад, як виростити чотирилапого охоронця

Собака як охоронець. Кілька порад, як виростити чотирилапого охоронця
Головне завдання собаки-охоронця - це охороняти господаря і його близьких. Тому дуже нерозумно залишати собаку замкненою в машині або гаражі. У такому випадку вона буде охороняти саме машину або гараж і ніяк не зможе прийти на допомогу своєму господареві в разі необхідності. Якщо ж господареві необхідно поспілкуватися зі знайомим або ж незнайомою людиною, необхідно навчити пса витримці і команді «сидіти», а не закривати його в вольєрі.

Для того, щоб собака повноцінно виконувала свої функції, необхідно створити для неї всі умови. По-перше, це освітлення, тобто забезпечити достатнє освітлення не тільки вдома, а й прилеглої території. Тоді собаці буде набагато легше виявити і нейтралізувати зловмисника. По-друге, собака повинна мати безперешкодний доступ до всіх будівель, до всіх секціями паркану. Тому необхідно очистити двір від сміття, будівельних матеріалів та іншого. При цьому господар повинен переконатися, що паркан цілий і пес не зможе вискочити на вулицю і накинутися на випадкового перехожого.

Зауважте, що якщо вам потрібна смазка для суппортов, тоді вам варто перейти на сайт evrosmazki.ua, на якому є більш детальна інформація.

Сторожову собаку необхідно постійно тримати формі, щоб вона не забувала сторожові навички. Періодично необхідно тренувати пса в умовах, наближених до реальних. Скажімо, імітація проникнення на територію. Постійно ускладнюючи і змінюючи завдання, сторожові навички собаки вигострюються до досконалості.
При цьому не варто забувати про інші заходи безпеки, скажімо, про технічну охоронній системі, коли в разі вторгнення на територію, що охороняється спрацьовує спеціальний сигнал. В такому випадку необхідно натренувати реакцію пса на затримання в разі спрацювання цієї тривоги. Подібні заходи безпеки виявляться не зайвими на ділянках з великим периметром.

Не можна забувати, що найпростіший і самий потайний спосіб усунення сторожового пса - це отруєння. Тому собаку необхідно натренувати на те, щоб він не брав корм у сторонніх або з землі.

Дресирування сторожового пса вартує часу й зусиль. Однак це варто того в контексті безпеки вас, ваших близьких і збереження вашого майна. При цьому не варто забувати, що неправильно проведена тренування настільки ж згубна, як і не до кінця проведена тренування.
Интересные материалы читать все
Фирма EVEREST BROK занимается обслуживанием и доставкой различных сборных грузов из территории Китая на Украину. Процесс..
20 октября 0 комментария
У житті бувають випадки, коли терміново потрібні гроші, які з якихось причин не хочеться брати у родичів або знайомих - тоді на..
Вибір оптимальної позики онлайн - це просто
19 октября 0 комментария
После тяжёлого расставания возникает вопрос: «Как забыть любимого человека?» К сожалению, сделать это очень непросто и..
16 октября 0 комментария
Кожен власник заміського житла прагне убезпечити себе від недружніх дій і поглядів проходять мимо людей. Що ж може захистити..
Огородження й безпека нашого дому
21 сентября 0 комментария