Громадяни США незабаром зможуть відправляти текстові повідомлення в службу допомоги 911

Громадяни США незабаром зможуть відправляти текстові повідомлення в службу допомоги 911
Федеральна влада Сполучених Штатів планують провести модернізацію комунікаційної системи служби порятунку 911. І, можливо, вже в найближчому майбутньому при виникненні надзвичайних ситуацій жителі США зможуть відправляти диспетчерам 911 повідомлення, відеосюжети і фотографії.
«Складно уявити, що авіакомпанії будуть відсилати повідомлення при затримці рейсу, і при виникненні будь-якої екстреної ситуації, коли громадянами необхідна допомога поліції та інших служб, вони, найімовірніше, скористаються голосовим зв’язком» — сказав скептично налаштований Джуліус Геначовскі, голова Федеральної комісії по зв’язку. Керівництво комісії на цьому тижні оголосило про свій намір усунути деякі істотні недоліки застарілої системи зв’язку служби порятунку, зокрема будуть використані нові технології для точного визначення місця знаходження абонента. На жаль на сьогоднішній день ситуація така, що рівень розвитку комунікаційних можливостей служби допомоги не відповідає тим високотехнологічним пристроїв, які звичайні громадяни використовують в своєму щоденному житті. Говорити про те, коли будуть прийняті конкретні кроки в цьому напрямку поки що невідомо.

Між іншим, вас може зацікавити моментальный кредит онлайн на карту, який ви можете отримати на сайті szaim.com.ua вже зараз.

На думку експертів, кривава бійня, влаштована в 2007 році в Технічному університеті Вірджинії, є наочним прикладом необхідності внесення змін: студенти закриті в класної аудиторії не могли розмовляти по телефону, однак у них була теоретична можливість відправити повідомлення про подію в поліцію. Тоді озброєний зловмисник убив 32 людини. «Ті учні, які перебували в бібліотеці навчального закладу, відсилали текстові повідомлення в службу допомоги, проте досі невідомо, доходили чи повідомлення до адресата» — сказав Джуді Флорес, глава кол-центру 911 в окрузі Блекхок, штату Айова, який став у 2009 році першою організацією з надзвичайних ситуацій, що приймає текстові повідомлення від громадян США. Мер Нью-Йорка також неодноразово заявляв про те, що він сподівається зробити доступними текстові повідомлення для служби 911.

Однак, як свідчать деякі джерела, організувати гарячу лінію для підтримки роботи служби 911 в такому місті, як Нью-Йорк, в якому часто трапляються різні затримки з фінансуванням, вельми проблематично.

Представники Федеральної комісії зі зв’язку говорять про те, що з системою 911 нового покоління люди, які проїжджали на своїх автомобілях поруч з тим місцем, де тільки що сталося ДТП, могли б відправляти диспетчерам 911 фото і відео файли, зняті на місці події. Таким чином, працівники служби допомоги могли б моментально отримувати від очевидців інформацію про стан потерпілих. Згідно зі статистикою 50% тих, що дзвонять в 911 використовують мобільні телефони.