07 03 2016

У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда

У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда
Двоє жителів Таїланду - бізнесмен і вчений - заявили про створення незвичайного бронежилета, здатного зупинити "гвинтівочні і пістолетні кулі". Незвичайність спецзасоби полягає в тому, що виготовлено воно з натурального каучуку і коконів шовкопряда.

Авторами винаходу є доцент інженерного факультету університету Хон Каєн Паномкорн Хоахонг і власник підприємства з виробництва шовку Орапін Тхонгнонгной. За їх словами, бронежилет здатний зупинити гвинтівочні і пістолетні кулі від 22-го до 38-го калібру, випущені з відстані три метри. Надійність спецзасоби, як пояснили його розробники, надають "еластичність і висока міцність шовку, матеріал шовкового кокона, а також надійне склеювання коконів рідким каучуком", пише "Лента.ру" з посиланням на видання Bangkok post.

Товщина бронежилета становить 1,5-2 сантиметри, а важить захисне спорядження від 2,4 до 4 кілограмів залежно від модифікації. Від неї залежатиме і ціна виробу, але в будь-якому випадку, стверджують винахідники, вона буде в два з половиною рази дешевше за свої традиційні аналоги.
На бронежилет автори вже отримали патент і найближчим часом мають намір продемонструвати його ефективність національної поліції і міністерства оборони країни.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария