07 03 2016

У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда

У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда
Двоє жителів Таїланду - бізнесмен і вчений - заявили про створення незвичайного бронежилета, здатного зупинити "гвинтівочні і пістолетні кулі". Незвичайність спецзасоби полягає в тому, що виготовлено воно з натурального каучуку і коконів шовкопряда.

Авторами винаходу є доцент інженерного факультету університету Хон Каєн Паномкорн Хоахонг і власник підприємства з виробництва шовку Орапін Тхонгнонгной. За їх словами, бронежилет здатний зупинити гвинтівочні і пістолетні кулі від 22-го до 38-го калібру, випущені з відстані три метри. Надійність спецзасоби, як пояснили його розробники, надають "еластичність і висока міцність шовку, матеріал шовкового кокона, а також надійне склеювання коконів рідким каучуком", пише "Лента.ру" з посиланням на видання Bangkok post.

Товщина бронежилета становить 1,5-2 сантиметри, а важить захисне спорядження від 2,4 до 4 кілограмів залежно від модифікації. Від неї залежатиме і ціна виробу, але в будь-якому випадку, стверджують винахідники, вона буде в два з половиною рази дешевше за свої традиційні аналоги.
На бронежилет автори вже отримали патент і найближчим часом мають намір продемонструвати його ефективність національної поліції і міністерства оборони країни.
Интересные материалы читать все
В останні роки готовий комплект бездротових камер відеоспостереження став користуватися великим попитом серед компаній і..
Комплект бездротових камер відеоспостереження
08 сентября 0 комментария
Для забезпечення безпеки бажано встановити на вхідні двері квартири ефективний засіб спостереження. Кольоровий відео вічко є..
Склад кольорового відеовічка
07 сентября 0 комментария
При виборі відеореєстратора головними параметрами є дозвіл і швидкість запису, яка є не що інше, як кількість кадрів в секунду. У..
Швидкість відеореєстраторів
29 августа 0 комментария
Системи охоронного спостереження використовуються на великих підприємствах і в офісах невеликих компаній. Як правило, молоді..
Як дешево придбати відеореєстратор?
28 августа 0 комментария