У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда

У Таїланді винайшли бронежилет з каучуку і коконів шовкопряда
Двоє жителів Таїланду — бізнесмен і вчений — заявили про створення незвичайного бронежилета, здатного зупинити «гвинтівочні і пістолетні кулі». Незвичайність спецзасоби полягає в тому, що виготовлено воно з натурального каучуку і коконів шовкопряда.

Авторами винаходу є доцент інженерного факультету університету Хон Каєн Паномкорн Хоахонг і власник підприємства з виробництва шовку Орапін Тхонгнонгной. За їх словами, бронежилет здатний зупинити гвинтівочні і пістолетні кулі від 22-го до 38-го калібру, випущені з відстані три метри. Надійність спецзасоби, як пояснили його розробники, надають «еластичність і висока міцність шовку, матеріал шовкового кокона, а також надійне склеювання коконів рідким каучуком», пише «Лента.ру» з посиланням на видання Bangkok post.

Товщина бронежилета становить 1,5-2 сантиметри, а важить захисне спорядження від 2,4 до 4 кілограмів залежно від модифікації. Від неї залежатиме і ціна виробу, але в будь-якому випадку, стверджують винахідники, вона буде в два з половиною рази дешевше за свої традиційні аналоги.
На бронежилет автори вже отримали патент і найближчим часом мають намір продемонструвати його ефективність національної поліції і міністерства оборони країни.