Хітом продажів в США став універсальний пристрій для самооборони

Хітом продажів в США став універсальний пристрій для самооборони
Police Force Triple Defender (PFTD) — таку назву отримало універсальний засіб самооборони, що стало всього за кілька днів хітом продажів в США. Пристрій оснащений електрошокером, ліхтариком з функцією стробоскопа і балончиком з перцевим спреєм.

Фахівці Street Wise Security Products, американської компанії, яка і розробила даний пристрій для самооборони, вважають, що воно стане кращим замінником зброї для тих, хто «терпіти не може» гармати «».

Основою для PFTD служить прямокутний паралелепіпед з полімерних матеріалів з пістолетною рукояткою і шістьма планками Пикатинни. Поруч з рукояткою розташовується диспенсер F4 Tactical сумісний з Sabre Red — перцевим балончиком. Його далекобійність досягає майже восьми метрів.

Вінчає PFTD ліхтарик-електрошокер 8,500,000 Tactical Stun Flashlight, який, як запевняють виробників, здатний тимчасово засліпити потенційного противника. Що стосується шокера, то встановити фактично видається їм напруга виявилося складним. Але на сайті Street Wise Security Products йдеться, що електрошокер PFTD можна порівняти за ефективністю з аналогічними засобами, розрахованими на 8,5 мільйона вольт.

Планки Пикатинни дозволяють оснастити пристрій додатковими засобами — приладом нічного бачення, багнет-ножем і т.п.
Про габаритах Police Force Triple Defender не повідомляється, але відомо, що його маса становить 1,4 кілограма, а роздрібна ціна в США — 130 доларів.