01 04 2016

Японський дизайнер розробив мотоцикл - охоронець

Японський дизайнер розробив мотоцикл - охоронець
Фахівці японської корпорації Japan Security System були здивовані, коли дизайнер Чікаре Нагата, якому вони доручили розробити проект інноваційної системи безпеки, представив на їх суд «незвичайний мотоцикл».

Втім, слово «незвичайний» по відношенню до даного транспортного засобу, швидше, слід замінити на «безглуздий». Цей диво-агрегат здатний розвертатися на 360 градусів, замість передньої і задньої оптики в мотоциклі встановлені відеокамери. Однак дизайнер порахував, що цього буде недостатнім і встановив додаткові двосторонні відеореєстратори під сидінням.

Японський дизайнер розробив мотоцикл - охоронець
Розробник вважає, що його унікальний мотоцикл може бути задіяний «для охорони громадського порядку в торгових центрах і престижних готелях», оскільки буде привертати до себе увагу оригінальним дизайном.

На рахунок оригінальності дизайнер дійсно не помилився, а от інженери корпорації-замовника досі ламають голову, як на цьому мотоциклі-охоронця переміщатися - адже в ньому відсутні гальма!

Японський дизайнер розробив мотоцикл - охоронець
У своїй офіційній заяві Japan Security System називає «ноу-хау з камерами» непорозумінням, оскільки замовляли Нагата «вдосконалену систему охорони». Сам же дизайнер, як людина творча, пояснив журналістам, що з дитинства захоплюється мотоциклами, тому і вирішив перенести своє хобі в роботу над проектом.
Интересные материалы читать все
Популярність відеореєстраторів сьогодні висока, що це данина моді або ж дійсно потрібна річ для всіх?..
Дорогі відеореєстратори
Купити хороший відеореєстратор в наш час - не проблема. На сучасному ринку Ви сьогодні можете побачити десятки і сотні..
Як визначитися з відеореєстратором
На ринку відеоспостереження існують два основних типи, це цифрове і аналогове відеоспостереження. І, незважаючи на те, що..
Порівняння відеореєстраторів
Відеореєстратори використовуються практично у всіх системах охоронного спостереження. Ці прилади потрібні, щоб записувати..
Відеореєстратор стаціонарний