03 04 2015

За безпекою будинку простежить Bot-So

За безпекою будинку простежить Bot-So
Bot-So - соціальний робот на основі відкритої платформи Rasberry Pi здатний віддалено стежити за безпекою житла, отримуючи команди за допомогою Twitter. Розробка Edifixio India Pvt ltd., IT-компанії з Калькутти, перемогла в конкурсі для технологічних пристроїв Oracle IoT Developer Challenge.

Відповідаючи на питання про витрати, один з його творців Дебралі Дутта каже, що на створення робота з базовою комплектацією - з термодатчиком, відеокамерою і системою, що фіксує присутність в будинку непроханих гостей, - довелося витратити в межах 5-6 тисяч індійських рупій (менше ста доларів). Як пише газета The Indian Express, залежно від мети застосування - для будинку або в промислових цілях - можливості Bot-So можуть бути розширені.

Друзі сайту: вас може зацікавити різноманітна побутова техника, яку ви можете придбати за доступними цінами!

Як виникла така ідея?


За словами Дутта, головною метою команди розробників були пристрої, що підключаються до інтернету. Розглядалася ідея про те, як зв'язати девайси з розряду інтернету речей з соціальними медіа. «Twitter - підходяща платформа, - пояснює інженер. - Цей комунікаційний сервіс не вимагає постійного перебування в режимі онлайн, але тим не менш Twitter повідомляє користувачів про персональні повідомлення. Крім іншого, доступний обмін відеозаписами і посиланнями».

Голосові команди для Bot-So


Автори Bot-So кажуть, що цей робот може бути доповнений технологією на зразок Siri компанії Apple.

У системі є звукова карта: дана обставина дозволяє підключити невеликий динамік або навушник, і додати деякі голосові записи за допомогою певної програми обробки мови.

Raspberry PI


Фахівці з Edifixio India Pvt пояснюють, що, згідно із задумом, все, в тому числі і апаратне забезпечення, повинно було бути з відкритим вихідним кодом. Цим і пояснюється вибір на користь Raspberry PI, (такий дешевий комп'ютер з детальною інструкцією може придбати будь-який бажаючий і використовувати його на свій розсуд).

Wi-Fi і Ethernet


У системі реалізована можливість підключення до Wi-Fi і Ethernet. Bot-So належить до сімейства апаратури для інтернету речей, тому було б нелогічним не додати опцію підключення до мережі. Харчування здійснюється за допомогою USB; у системи немає батареї, тому при необхідності Bot-So може бути оснащений пристроєм безперервної подачі електроенергії. У майбутньому така домашня система захисту може бути доповнена GSM-модемом, але поки ще ця можливість не реалізована.

Потокове мультимедіа


«У прототипі, над яким ми працюємо, використовуються сенсори з радіусом дії 30 і 120 метрів», - говорить розробник, відзначаючи також, що надалі планується оснастити Bot-So системою передачі потокового відео. Для цієї мети розробка може бути доповнена спеціалізованим сервісом.
Интересные материалы читать все
Юридичні послуги мають широкий спектр послуг, і актуальні як для звичайних громадян, так і для підприємців...
Юридичні послуги: особливості
17 февраля 0 комментария
З послугами митного агентства безпосередньо пов'язаний митний склад, тому варто знати, на яких принципах він функціонує...
Митний склад: що це таке?
17 февраля 0 комментария
Повальная домофонизация с использованием видеодомофонов сподвигла производителей улучшать функционал устройств, да и потребитель..
15 февраля 0 комментария
Домен - більше, ніж просто адресу сайту. Це ідея бізнесу, унікальний знак і ідентифікатор компанії. Домен є потужним..
Як вибрати домен для сайту
10 февраля 0 комментария